Wypożyczalnia samochodów Białystok

Najtańszy wynajem aut w mieście

Auto w 5 minut to wypożyczalnia samochodów osobowych, busów, suv-ów i ciągników siodłowych, usytuowana m.in. również w Białymstoku. Obszar naszego działania w tym regionie kraju obejmuje pomoc i obsługę klientów.

Naszą dewizą jest niezawodność aut, dlatego oferujemy głównie nowe modele. Ponadto w naszej flocie znajdują się samochody ekonomiczne – z instalacją LPG, reprezentacyjne – na wyjątkowe okazje, praktyczne – dla całej rodziny oraz specjalistyczne, które trudno zastąpić.

Proponujemy Państwu zarówno skorzystanie z wypożyczenia auta na krótki okres, jak i długoterminowego.

Ponadto wypożyczalnia oferuje

 • przewozy na lotnisko Okęcie oraz Modlin,

 • dostarczanie samochodu zastępczego,

 • podstawianie i odbieranie aut we wskazanym przez klienta miejscu.

Dbamy o Państwa poczucie bezpieczeństwa i zapewniamy opcjonalne ubezpieczenie zwalniające z odpowiedzialności w przypadku uszkodzenia pojazdu. Oferujemy ponadto szeroki wachlarz pomocy na bieżąco.

Oferta wypożyczalni

Wśród marek samochodów, które wypożyczamy, znajdują się: Mercedesy, BMW, Seaty, Toyoty i inne. Na szczególną uwagę zasługuje chociażby sportowe BMW M3 E92 o zawrotnych osiągach dzięki silnikowi o pojemności 3999 cm^3 i mocy 429 koni mechanicznych.

Na uwagę zasługuje również ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 LS 4×2 z 2015 roku, zwycięzca konkursu na najlepszą ciężarówkę 2009 i 2012 roku. Jego doskonała ergonomia wpływa na wysoką wygodę podróżowania kierowcy i bezpieczeństwo jazdy na dalekich trasach.

Bogata flota aut w Białymstoku

wypożyczalnia samochodów Białystok

Sprawdź co Klienci mówią o naszej wypożyczalni

 • Korzystałem wielokrotnie z usług tej wypożyczalni, auta są zawsze zadbane i sprawne. Duży plus za stałe poszerzanie oferty, bez trudu można wynająć najnowsze modele samochodów osobowych czy sportowych. Jasne zasady wypożyczeń i prosta umowa to minimum formalności. W kilka minut można już podróżować wybranym autem. Jedna z najlepszych wypożyczalni w Białymstoku, polecam!

  Tomek, Białystok

 • W prowadzeniu działalności gospodarczej potrzebuję często busa i zawsze wynajmuję z „Auto w 5 minut”. Samochód zatankowany do pełna pracownik wypożyczalni dostarcza mi pod wskazany adres i jest to bardzo wygodne, pozwala zaoszczędzić czas. Bez dodatkowych kosztów otrzymuję nawigację na czas wynajmu, dlatego nawet najdalsze podróże przebiegają zawsze zgodnie z planem.

  Kamil, Białystok

 • Skorzystałam niedawno z wynajmu auta zastępczego, gdy mój samochód po kolizji trafił do mechanika. Samochód z wypożyczalni świetnie się sprawował, miał bogate wyposażenie i dawał poczucie bezpieczeństwa. Po okresie wynajmu samochód zastępczy został odebrany sprzed mojego domu, co było dużym udogodnieniem. Fachowa i kompetentna obsługa to dodatkowy atut.

  Monika, Białystok

Back to top