O wypożyczalni

Wypożyczalnia samochodów dla Klientów prywatnych i biznesowych

Auto w 5 minut” to firma stworzona z pasji. Interesujemy się motoryzacją, jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami oraz możliwościami poszczególnych marek, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie nowe samochody. Wyróżnia je nowoczesny design, profesjonalne wyposażenie oraz niezwykły komfort jazdy na krótszych i dłuższych trasach.

Tani wynajem samochodów osobowych

Bez względu na to, czy planujecie Państwo długą czy krótką podróż, albo wynajem związany ma być z długoterminowym użytkowaniem auta, proponujemy dogodne warunki i przystępne ceny. Nowoczesne podejście do kwestii wynajmu aut to dla nas priorytet.

„Auto w 5 minut” to między innymi:

  • wynajem nowych samochodów z nowoczesnym wyposażeniem,
  • wypożyczalnia aut również na długi termin z korzystną opcją wykupu,
    auto zastępcze z polisy OC sprawcy kolizji i pomoc w załatwieniu formalności,
  • dogodna lokalizacja w Białymstoku,
  • możliwość dostarczenia samochodu poza siedzibę oddziału.

Odbiór samochodu może się odbyć w siedzibie wypożyczalni, możemy także na terenie miasta dostarczyć auto pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.

Opłaty dodatkowe związane z użytkowaniem auta to:

  • 2 zł/km za podstawienie samochodu poza granice miasta pod wskazany adres,
  • 150 zł /opłata jednorazowa/ dla osób palących w samochodzie za ozonowanie auta po wypożyczeniu.

Bez dodatkowych kosztów możemy natomiast udostępnić nawigację GPS, bagażnik dachowy, czy fotelik dziecięcy. Sprzyjamy Państwu w przygotowaniach do każdej drogi. Przyjemność z prowadzenia wypożyczalni samochodów towarzyszy nam każdego dnia.

Wynajem aut użytkowych

Dobór aut, które proponujemy Państwu w naszej wypożyczalni nie był przypadkowy. Wybraliśmy je z myślą o naszych klientach, którzy mają różne potrzeby, upodobania i oczekiwania dotyczące samochodu, dzięki czemu teraz i w przyszłości możecie Państwo wypożyczyć odpowiedni pojazd.

Znajdziecie tu zatem Państwo tak auto z klasy limuzyn, jak i mały zwinny samochód miejski. Każde wypożyczenie traktujemy indywidualnie gwarantując wysoką jakość usług.

Profesjonalna wypożyczalnia aut

Jeśli brak własnego auta zniechęca do podróżowania, lub stan techniczny nie rokuje dobrze na długą drogę, albo potrzebujecie Państwo auta jedynie okazjonalnie, bez stałych kosztów utrzymania i eksploatacji, nasza wypożyczalnia z siedzibą w Białymstoku wyjdzie Państwu naprzeciw.

Nowe samochody, bezpieczne i wygodne, pozwolą inaczej spojrzeć na wakacyjny wyjazd, codzienne użytkowanie auta w pracy, czy jazdę w ramach auta zastępczego. Dla Państwa komfortu prowadzimy jasny system rezerwacji, a warunki współpracy są zawsze czytelne i przejrzyste.

Back to top