Wynajem busów – sposób na udany wyjazd rodzinny

  • Luty 10, 2019
  • Blog

Z wiosną zbliżają się wolne dni świąteczne. To z pewnością czas rodzinnych wyjazdów, na które zabrać możemy nie tylko całą swoją najbliższą rodzinę, ale też rodzinę dalszą. Potrzebny „tylko” większy samochód. Możemy też „spakować” swojego pupila – psa lub kota. I… jeszcze będzie dużo miejsca. Jak to możliwe? Patrzysz na swoje auto i zastanawiasz, gdzie to wszystko się zmieści?

Busem na wiosenne ferie w terenie

Bus Renault Master z wypożyczalni samochodowejTo bardzo proste – można wynająć większe auto. Jeżeli podzielicie między siebie koszt wynajęcia na przykład dziesięcioosobowego samochodu – z pewnością wyjdzie taniej niż wyprawa w kilka samochodów do rodziny na drugi koniec Polski. I tak… przepis na udane święta w rodzinnym, dużym gronie – gotowy. Podobnie jest z wyjazdem na majowy weekend. Dlaczego nie wybrać się w góry z gronem najlepszych przyjaciół? A może zaproponować dzieciom, by zaprosiły na wyjazd swoich przyjaciół? Warto z takiej możliwości korzystać. Bezpieczniej jest korzystać z usług wypożyczalni samochodów osobowych niż w pomocy sąsiada, który ma po prostu spore auto. Powód jest prozaiczny – chodzi o gwarancję bezpieczeństwa. Busy do wynajęcia są dostosowane do pory roku, dodatkowo zgodnie z oczekiwaniami klienta zapewniamy foteliki dla dzieci, bagażniki na dach czy łańcuchy na koła. Otrzymacie też nowe auto, regularnie serwisowane, o wiele mniej podatne na awarie.

Mikrobus albo rodzinne auto z wypożyczalni

Wygląd… może mieć znaczenie. Ale w przypadku dużych, rodzinnych aut liczy się przede wszystkim funkcjonalność. Jeżeli priorytetem nie jest ilość miejsc, przydatny może okazać się duży bagażnik, niskie spalanie i nawigacja GPS (w zestawie z wypożyczanym samochodem). Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych ma w swojej ofercie nowe pojazdy, a z ofertą można zapoznać się nie tylko na stronie internetowej. Jeżeli planujecie dalszy wyjazd, możecie przyjść do naszej siedziby i obejrzeć dokładnie samochody.

Na miejscu można „przymierzyć się” do auta i co najważniejsze, zarezerwować wybrany model w dogodnym dla siebie terminie. Ta opcja może być przydatna szczególnie w okresie zwiększonego ruchu – przy okazji świąt, ferii czy wakacji. Największym powodzeniem cieszy się między innymi:

  • 7 osobowy Seat Alhambra,
  • samochody typu combi (Toyota Avensis czy Ford Mondeo) z pojemnymi bagażnikami,
  • osobowy Ford Custom (9-osobowy).

Wynajem busa z kierowcą na wycieczkę w dalsze okolice

Ford Custom - 9 osobowy w kolorze czarnymZwłaszcza Ford Custom przydaje się w przypadku niespodziewanych wizyt rodzinnych. Zamiast siedzenia w domu – gościom z odległego krańca Polski – możemy zaproponować na przykład wycieczkę. Cel? Dowolny. Może nim być Białowieski Park Narodowy albo wspólna wizyta u dalszych krewnych. Ten potężny van dowiezie nas wszędzie, w komfortowych warunkach. Dzienny koszt wynajęcia 9-osobowego samochodu – do pięciu dni – to 260 złotych. Im dłużej, tym taniej… I generalnie – taniej i wygodniej, niż poruszanie się dwoma oddzielnymi pojazdami. Jak widać – możliwości jest wiele. Podobnie jak okazji do wspólnych wyjazdów. Trzeba tylko uświadomić sobie, że wypożyczalnia samochodów osobowych to dziś miejsce, z którego może korzystać każdy. I każdy znajdzie w niej ofertę najmu dostosowaną do swoich potrzeb.

Back to top