Samochody osobowe

Dynamiczne i nowoczesne auta osobowe

Wypożyczanie samochodów osobowych stanowi główną linię zaspokajania potrzeb klientów firmy „Auto w 5 minut”. W naszej ofercie samochodów osobowych znajduje się bogata flota pojazdów na każdą okazję. Posiadamy luksusowe i robiące wrażenie limuzyny na reprezentacyjne spotkania, małe i oszczędne autka do dłuższego i ekonomicznego użytkowania, samochody dla rodziny na wypady poza miasto czy urlop oraz praktyczne i cenione pojazdy miejskie średniej klasy.

Wynajem aut na każdą okazję

Pojazdy z wypożyczalni„Auto w 5 minut” spełniają oczekiwania użytkowania samochodów w każdym wypadku i potrzebie. Dysponujemy segmentem aut „okolicznościowych”, praktycznych, wygodnych i ekonomicznych. Dbamy o kompleksową obsługę i staramy się antycypować potrzeby klienta. Posiadamy więc samochody z instalacją LPG zapewniającą ekonomiczne użytkowanie, auta o nienagannej prezencji, z dynamicznym silnikiem zapewniającym jazdę z pazurem oraz przestronne i wygodne dla rodziny.

Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wynajem samochodów jest u nas komfortowy, ponieważ staramy się ułatwiać i upraszczać wszelkie procedury. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa klienta i zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie, które zwalnia od odpowiedzialności w przypadku uszkodzenia pojazdów. Jesteśmy stale w kontakcie i zapewniamy szeroki wachlarz pomocy na bieżąco. Nasze auta podstawiamy i odbieramy wszędzie tam, gdzie klient sobie tego zażyczy.

Sprawdź nasze auta osobowe, by znaleźć model odpowiedni dla siebie.

Back to top