Wynajem busów

Wynajem busów na każdą kieszeń

Busy zamiennie bywają nazywane vanami, jednak nie tyle jest to inna klasa samochodów, co ich inny rodzaj. Vany to duże auta rodzinne, natomiast busy to zwykle auta przeznaczone do zadań specjalnych, a do podstawowych zalicza się przewóz osób w większej ilości, niż pozwalają na to nawet powiększone osobówki. W standardzie busy tego typu posiadają 9 miejsc dla pasażerów i kierowcy. Ważne jest by wspomnieć, iż do ich prowadzenia nie są wymagane żadne dodatkowe uprawnienia, wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Renomowana wypożyczalnia busów

Do niedawna, dalekie podróże busem kojarzyły się z nudą, dyskomfortem i zmęczeniem. Flota pojazdów wielu przewoźników była wręcz niedostosowana do współczesnych standardów, a możliwość wynajęcia nowoczesnego samochodu tego typu nie istniała. Aktualnie podróżujemy już wygodnie i komfortowo. Ponadto możemy wynająć busa i wybrać się z rodziną na długi wyjazd lub przewieźć pracowników we wskazane miejsce. W obu wypadkach bez konieczności zakupu odpowiedniego samochodu, co umożliwia wynajem aut, również w naszej wypożyczalni.

Dysponujemy dwoma nowoczesnymi busami – Renaultem Trafic Grand Passenger 1.6 dCi z 2016 roku oraz Fordem Custom 9 z silnikiem o pojemności 2199, lecz o małym średnim spalaniu wynoszącym 6.7 litra na 100 km. Oba samochody są nowoczesne, posiadają wszelkie udogodnienia gwarantujące wygodę podróżowania dla pasażerów i kierowcy oraz wysokie bezpieczeństwo jazdy. Ceny wynajęcia busów nie są wygórowane.

Back to top