Wynajem samochodów

Cała flota naszej auto wypożyczalni do Twojej dyspozycji

Wynajem samochodów w Białymstoku

Przyjemność jazdy, komfort oraz bezpieczeństwo to wyznaczniki działania wypożyczalni samochodów „Auto w 5 minut” z siedzibą w Białymstoku. Proponujemy auta idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości. Bez względu na to, czy samochód jest potrzebny prywatnie, czy służbowo, nasza wypożyczalnia przedstawi idealną propozycję.

Atutem naszej wypożyczalni jest oferta złożona wyłącznie z nowych samochodów. Są to cenione modele znanych marek, uznane w świecie motoryzacji oraz często wybierane przez użytkowników. Możliwość wynajmu tych aut pozwoli Państwu cieszyć się jazdą bez zbędnych trosk, ponieważ przejmujemy na siebie wszelkie formalności.

Wynajem samochodów z opcją wykupu

Długoterminowy wynajem samochodów z opcją wykupu jest bardzo dobrą propozycją dla firm. W oparciu o indywidualne ustalenia przekażemy Państwu na zasadach leasingu określone samochody, a Państwo w czasie trwania umowy sukcesywnie spłacicie 99% wartości samochodu, aby na koniec dopłacić 1% i mieć auta na własność, w międzyczasie korzystając z nich w pełnym zakresie.

Back to top