Przeprowadzka? Wynajmij busa

  • Kwiecień 10, 2019
  • Blog
bus wypożyczony na przeprowadzkę

Profesjonalne wypożyczalnie mają w ofercie auta na każdą okazję – na wyjazd integracyjny, na podróż biznesową i… na przeprowadzkę, w czasie której przyda się przestronny bus. Korzystając z możliwości wypożyczenia dużego auta, dobierzesz pojazd odpowiedni do przeprowadzki, Twoich oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Wynajem aut odpowiednich do wielkości przeprowadzki

duże auto zapakowane do przeprowadzkiMałym busem, dającym możliwość składania siedzeń, z łatwością przewieziesz kilkanaście kartonów nawet jednorazowo, a na kilka kursów rozłożysz nieco większą ilość ekwipunku. Ważna jest możliwość bezpiecznego rozlokowania całego bagażu, ewentualne dodatkowe zabezpieczenia.

Duży pojazd z wypożyczalni samochodów lepiej sprawdzi się natomiast do przeprowadzki:

  • z ponadstandardową ilością rzeczy – jeżeli jesteś posiadaczem wielu mebli oraz innych dóbr, które mają zostać przewiezione wraz z Tobą do nowego miejsca zamieszkania,
  • rodzin wielodzietnych – w takim wypadku często nawet bez mebli liczba kartonów znacznie przekracza standardy, a sama przeprowadzka zostaje rozłożona na kilka przejazdów,
  • firm i przedsiębiorstw – przewiezienie regałów, biurek, dokumentacji oraz innych istotnych elementów dotychczasowego wyposażenia biura, to także zadanie na miarę solidnej wielkości auta.

Samochód z wypożyczalni aut na dogodny czas

mężczyzna myśli o kupnie oświetlenia do domuDrugą istotną kwestią jest czas trwania przeprowadzki, czyli w przełożeniu okres, na jaki wypożyczysz busa.

Zazwyczaj całość zamyka się w wynajmie krótkoterminowym, krótszym niż miesiąc, a faktycznie nie dłuższym niż kilka dni.

Rezerwując duże auto w wypożyczalni, zobowiążesz się do oddania pojazdu w ustalonym czasie, dlatego dobrym rozwiązaniem jest przedłużenie wynajmu o jeden dzień względem planowanego czasu przewożenia rzeczy. Jeżeli okaże się, że potrzebne są nowe meble lub akcesoria dużych rozmiarów, bus sprawdzi się wtedy także na zakupach.

Z kierowcą, czy bez? Wynajem samochodów na miarę potrzeb

W dobie kompleksowych usług wypożyczalnie samochodów dają zazwyczaj możliwość wynajmu aut z kierowcą, co znacznie usprawni i ułatwi każdą przeprowadzkę. Zapakowany przez Ciebie transport dojedzie we wskazane miejsce, a tam może zostać odebrany przez rodzinę lub znajomych, gdy Ty w tym czasie będziesz przygotowywać kolejne kartony do przewiezienia.

Wynajem busa na udaną przeprowadzkę

Codzienny pośpiech sprawia, że nawet działania długoterminowe osoba aktywna stara się skrócić do minimum, aby oszczędzać czas. Dlatego podczas przeprowadzki sprawdzi się wypożyczalnia aut z rozszerzoną gamą usług – bo życie trzeba sobie ułatwiać.

Back to top