Prosto z wypożyczalni – samochód idealny dla mężczyzny

  • Grudzień 10, 2018
  • Blog
mężczyzna w wynajętym samochodzie z wypożyczalni aut

Czy mężczyzna bez samochodu to jak drzewo bez liści? Nawet jeżeli niewiele w tym prawdy, dobrze jest czasem błysnąć w towarzystwie. I tu pomocny może być wynajem aut – niezobowiązująca przygoda z luksusem na czterech kółkach. Tylko… samochodów sporo. Który z nich jest najlepszy dla prawdziwego mężczyzny?

James Bond – od lat ikona męskości – zawsze elegancki, elokwentny i wie, jak się zachować w każdych warunkach. Lubi kobiety tak samo jak Martini „wstrząśnięte, nie mieszane”. Nałogowo też rozbija luksusowe auta – w tym jego ulubiony model Aston Martin DB5. W naszej wypożyczalni dostaniecie auta odpowiedniejsze do polskich warunków drogowych i… do zasobności portfela.

Auto do wynajęcia – jako zastępcze lub firmowe

Rodzinny Peugeot partner z wypożyczalni autŚwiat mężczyzn – z perspektywy kobiecej – wydawać się może przesiąknięty wzorcem ekranowego twardziela, który musi mieć dobry samochód. Bo dobry samochód przyciąga piękne kobiety. Dobrze go mieć, kiedy własne auto zawiedzie, albo w razie kiedy trafi do mechanika po stłuczce. Wtedy zaradny facet udaje się do wypożyczalni, by wybrać samochód odpowiedni do jego potrzeb. Na co w takim razie faktycznie zwracają uwagę panowie, szukający w wypożyczalni idealnego dla siebie samochodu? Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi.

Wypożycz samochód, który spełni Twoje potrzeby

Z naszego doświadczenia wynika, że panowie na pewno częściej niż panie zaglądają pod maskę. Szukają też auta, mając dość konkretne wyobrażenie i oczekiwania. Wszystko zależy od typu mężczyzny. Dumny tata, zabiegany właściciel firmy czy może raczkujący kierowca?


Dumny tata. To często duża rodzina i duuużo bagaży. Takim mężczyznom zwykle proponujemy do najmu auto równie duże, jak ich potrzeby.

  • Na przykład  Peugeot Partner Tapee Outdoor dla siedmiu osób (już od 110 zł za dzień), niskim spalaniem – około 4,3 l/100 km i super pojemnym bagażnikiem – nawet do 3000 litrów.
  • Może też w roli rodzinnego samochodu sprawdzić się Seat Alhambra czy Toyota Avensis. Dlaczego właśnie taki samochód? Bo jest bezpieczny, ekonomiczny i przestronny.

Pierwszy samochód dla świeżo upieczonego kierowcy. No tak… trudno pogodzić dobre chęci z praktyką, dlatego najlepiej postawić na bezpieczeństwo. I to bezpieczeństwo z umiarkowanym szaleństwem na drodze. Dobrze jednak, by wyglądał… ciekawie. Taką zagadkę niełatwo rozwikłać.

  • Polecamy na przykład KIA Rio – silnik 1.4 w tak małym aucie zapewni dostateczne przyśpieszenie. Do tego cena wypożyczenia auta – od 80-90 złotych za dzień.
  • Dobry też będzie Seat Leon 1.6 TDI – mało pali, koszt wypożyczenia niewielki, a przyśpieszenie ma całkiem dobre.

Dla zapracowanych właścicieli niewielkich firm, którzy potrzebują niezawodnego, szybkiego samochodu i do tego przestronnego – też coś się znajdzieDuże wymagania zaspokoi duży Renault Master Furgon (od 170 zł za dzień) czy dziewięcioosobowy Ford Custom, który może służyć za mobilne biuro i ma największą w swojej klasie przestrzeń ładunkową. By jednak czasem poczuć chwilę luksusu – warto sięgnąć po prawdziwą perłę. Zwrotną i szybką Toyota Rav 4 z silnikiem 2.0 lub Opel Insignia 2.0. Koszt ich wypożyczenia zaczyna się na poziomie 150 złotych, ale czasem warto… błysnąć w towarzystwie.

Back to top