Pomyśl o swojej firmie, wypożycz auta na krótko lub na dłużej

  • Wrzesień 10, 2018
  • Blog
samochód firmowy z wypożyczalni

Odpowiedni samochód zwiększa prestiż Twojej działalności, a pracownikom daje możliwość lepszego reprezentowania firmy w wysokiej klasy aucie. Jeżeli budżet nie przewiduje zakupu pojazdów, zastanów się nad wynajmem. W solidnej wypożyczalni samochodów zapoznasz się z propozycjami dostosowanymi do Twoich aktualnych oczekiwań.

Dla właściciela i jego załogi – opcje z wypożyczalni aut

Wynajem samochodów jest obecnie powszechnym sposobem na zwiększenie reprezentatywności firmy. Nowoczesna flota zadbanych pojazdów dobrze świadczy o właścicielu oraz działa korzystnie na wizerunek w oczach partnerów biznesowych i kontrahentów. Taka inwestycja procentuje, a pierwsze wrażenie często wpływa na dalsze postrzeganie współpracy.

biznesmen w aucie rozmawia z pracownikiemZależnie od planów biznesowych, warto rozpatrzyć trzy opcje wynajmu ze stałej oferty wypożyczalni aut. Pozwoli to mądrze zagospodarować środki i zachować ciągłość dostępu do pojazdów.
Można zatem wybrać wynajem:

  • krótkoterminowy – okres wypożyczenia to zazwyczaj od doby do jednego miesiąca. W takim odcinku czasu można wyjechać w delegację lub jeździć na regularne szkolenia, a po miesiącu oddać auto do wypożyczalni z opcją wynajmu kolejnego;
  • wynajem średnioterminowy – tu zazwyczaj czas użytkowania określany jest na 1-12 miesięcy, co pozwala swobodniej planować również długofalowe działania. Przykładem mogą być kontrakty w kraju i za granicą, gdy trzeba być stale w miejscu danej inwestycji, a dodatkowo przemieszczać się szybko i wygodnie. To także niezastąpiony sposób na utrwalenie wizerunku firmy w oczach klientów;
  • długoterminowy – najczęściej na okres 12-36 miesięcy, docelowo z możliwością wykupienia aut. Jako alternatywa dla leasingu lub kredytu sprawia, że możesz swobodnie dysponować firmowym budżetem, bez dużych obciążeń. Oszczędzasz, ponieważ na wypożyczalni spoczywa między innymi obowiązek ubezpieczania pojazdów i fundowania przeglądów technicznych.

Okresowe lub stałe wzbogacenie floty jest korzystnym rozwiązaniem bez względu na wielkość prowadzonego przedsiębiorstwa. Dotyczy to zarówno codziennego odwiedzania firm kontrahentów, jak też dłuższych delegacji.

Wynajem aut a Twój profesjonalizm

Wynajem aut to opcja godna rozważenia. Szeroka gama pojazdów sprawia, że możesz dobrać auto zarówno na pobliskie trasy, jak też na wyjazdy zagraniczne w oparciu o odpowiednie pozwolenie wypożyczalni. Możliwości jest wiele, warto z nich korzystać nie tylko od czasu do czasu, ale na co dzień.

Back to top