Blog

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami.

wycieczka autem z wypożyczalni

Wypożyczalnia samochodów może okazać się nieoceniona także wtedy, kiedy zaplanowany został wyjazd do atrakcyjnych przyrodniczo miejsc. Na Podlasiu znajdziesz aż 4 takie miejsca, ponieważ jest to region nieskażony przemysłem na wielką skalę, a więc idealny na odpoczynek.

mężczyzna prowadzący samochód rozmawia przez telefon

Urokliwe krajobrazy Podlasia, ciekawe zabytki oraz współczesne parki krajobrazowe położone w tej szerokości geograficznej sprawiają, że jest to region chętnie odwiedzany o każdej porze roku. Nieocenioną pomocą dla tych, którzy tu przyjechali i chcieliby poznać region z bliska, okaże się wypożyczalnia aut.

bus wypożyczony na przeprowadzkę

Profesjonalne wypożyczalnie mają w ofercie auta na każdą okazję – na wyjazd integracyjny, na podróż biznesową i… na przeprowadzkę, w czasie której przyda się przestronny bus. Korzystając z możliwości wypożyczenia dużego auta, dobierzesz pojazd odpowiedni do przeprowadzki, Twoich oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Informacje, które przedstawiamy, ułatwią przemieszczanie się po Podlasi tej części naszych Klientów, którzy przyjeżdżają do Białegostoku i wynajmują u nas auto, stąd udać się dalej. Białystok sprawdza się jako baza wypadowa do innych miejscowości na wschodzie kraju. Zatem, zaczynamy… Duże remonty na drogach utrudniają – na razie – jazdę na dłuższych trasach. Pozostaje więc cieszyć się komfortem wypożyczonego samochodu i cierpliwie czekać na zmiany, bo system dróg ekspresowych w tej części Polski jeszcze raczkuje. Ekspresówki – S8 i S61 to w rzeczywistości niewielkie odcinki dróg. Są to najważniejsze arterie komunikacyjne województwa podlaskiego – prowadzące od granicy państwa w Budzisku do Warszawy, przez Białystok i Łomżę.

Z wiosną zbliżają się wolne dni świąteczne. To z pewnością czas rodzinnych wyjazdów, na które zabrać możemy nie tylko całą swoją najbliższą rodzinę, ale też rodzinę dalszą. Potrzebny „tylko” większy samochód. Możemy też „spakować” swojego pupila – psa lub kota. I… jeszcze będzie dużo miejsca. Jak to możliwe? Patrzysz na swoje auto i zastanawiasz, gdzie to wszystko się zmieści?

pracownik wypożyczalni samochodowej oferujący luksusowe auto

Ilu jest kierowców – tyle jest marzeń o samochodzie idealnym. Ale… samochodu idealnego nie ma, co powszechnie niestety wiadomo. Są za to auta zbliżone do ideału i właśnie o takich, dostępnych między innymi w ofercie naszej wypożyczalni samochodów osobowych, dziś opowiemy. Kogo zatem stać na samochód prawie-idealny? Odpowiedź jest prosta – każdego. Tyle tylko, że droga do tego ideału nie zawsze jest tak oczywista. A najprostsza widzie przez… wypożyczalnię samochodów. Oto 3 powody, by skorzystać z jej usług.

mężczyzna w wynajętym samochodzie z wypożyczalni aut

Czy mężczyzna bez samochodu to jak drzewo bez liści? Nawet jeżeli niewiele w tym prawdy, dobrze jest czasem błysnąć w towarzystwie. I tu pomocny może być wynajem aut – niezobowiązująca przygoda z luksusem na czterech kółkach. Tylko… samochodów sporo. Który z nich jest najlepszy dla prawdziwego mężczyzny?

James Bond – od lat ikona męskości – zawsze elegancki, elokwentny i wie, jak się zachować w każdych warunkach. Lubi kobiety tak samo jak Martini „wstrząśnięte, nie mieszane”. Nałogowo też rozbija luksusowe auta – w tym jego ulubiony model Aston Martin DB5. W naszej wypożyczalni dostaniecie auta odpowiedniejsze do polskich warunków drogowych i… do zasobności portfela.

luksusowa limuzyna z wypożyczalni

Wieczór panieński i kawalerski, ślub, komunia dziecka, urodziny… Takie uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy, a dotyczy to także pojazdu, którym będą podróżować bohaterowie tych dni oraz ich goście. Za sprawą wypożyczalni samochodów możesz zdecydować, które auto najlepiej wpisze się w klimat świętowania.

kobieta siedząca za kółkiem samochodu z wypożyczalni aut

Czy taki istnieje? Tak! Psycholodzy i praktycy określili dokładnie – po wielu latach badań – w jakim typie auta piękna płeć czuje się najlepiej. Zatem… drogie panie, jeżeli zastanawiacie się, który samochód wynająć – czym prędzej podpowiadamy. I nieprawdą jest, że liczy się tylko kolor! Wybór nie jest prosty, bo ciekawych samochodów w wypożyczalni aut mamy sporo. A panie… czasem przechadzają się od pojazdu do pojazdu – niczym po sklepie z ubraniami – i… przymierzają, porównują, analizują. Coraz częściej zaglądają też pod maski, dopytują o przyśpieszenie, spalanie…

samochód firmowy z wypożyczalni

Odpowiedni samochód zwiększa prestiż Twojej działalności, a pracownikom daje możliwość lepszego reprezentowania firmy w wysokiej klasy aucie. Jeżeli budżet nie przewiduje zakupu pojazdów, zastanów się nad wynajmem. W solidnej wypożyczalni samochodów zapoznasz się z propozycjami dostosowanymi do Twoich aktualnych oczekiwań.

Back to top