Auta na wyjątkowe okazje – co wybrać z wypożyczalni samochodów?

  • Listopad 10, 2018
  • Blog
luksusowa limuzyna z wypożyczalni

Wieczór panieński i kawalerski, ślub, komunia dziecka, urodziny… Takie uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy, a dotyczy to także pojazdu, którym będą podróżować bohaterowie tych dni oraz ich goście. Za sprawą wypożyczalni samochodów możesz zdecydować, które auto najlepiej wpisze się w klimat świętowania.

Sprawdź usługę wynajmu aut dla Twoich potrzeb

Bez względu na to, czy będzie to pierwsze, czy kolejne wypożyczenie, zastanów się, co w wynajmie aut może być dla Ciebie istotne i dobierz samochód, który spełni te oczekiwania. Wypożyczalnia zapewnia niezbędne ubezpieczenia, wyposażenie, a także opcjonalnie kierowcę, natomiast model to zawsze kwestia indywidualnych upodobań i okoliczności.

1. Przejażdżka narzeczonych i ich imprezowego towarzystwa

Wieczór panieński oraz kawalerski to Wasz czas! Przyszły Pan Młody oraz przyszła Panna Młoda wybierają często limuzyny, które są niezwykle stylowe. Może to być wersja klasyczna wozu, natomiast – gdy nie macie potrzeby wiwatowania w otwartym dachu – warto zwrócić uwagę także na inne luksusowe auta. Przykładem może być Opel Insignia 2.0. – jego majestatyczna sylwetka  prezentuje się świetnie, a przy tym samochód lekko i zwinnie porusza się po drodze.

2. Samochód rodzinny na komunię

granatowy bus do przewozu osób na imprezę

Taka okazja również może być podkreślona podróżą w limuzynie, natomiast jeżeli preferujecie auto dla większej rodziny (bo zabieracie ze sobą na przykład dziadków, czy chrzestnych), warto z wypożyczalni samochodów wybrać na przykład model 7-osobowy z odpowiednią przestrzenią wewnętrzną, zapewniającą swobodę wsiadania i wysiadania. Eleganckie wnętrze oraz odpowiednie wyposażenie sprawią, że główny bohater dnia również poczuje się wyjątkowo.

3. Urodziny ze sportowym akcentem

auta sportowe

Nowe modele mają często wzbogacone wyposażenie, które będzie ciekawym uzupełnieniem każdego wyjazdu. Jedną z tych opcji może być pakiet SkyView, w którym innowacyjnym rozwiązaniem jest panoramiczny dach z elektryczną roletą. To niewielki szczegół, a może sprawić, że przy ładnej pogodzie jazda będzie jeszcze przyjemniejsza, aby jubilat na długo zachował ją w pamięci.

Wynajem samochodów do zadań specjalnych

Okazje bywają różne, samochody też. Warto jednak wybierać te sprawdzone, bezpieczne, komfortowe. A jeśli trudno samodzielnie dokonać wyboru – zawsze możemy zwrócić się do pracowników wypożyczalni. Ci, dzięki kompetencjom i doświadczeniu, podpowiedzą, co i kiedy może się nam, kierowcom wypożyczonego samochodu przydać.

Back to top