3 powody, dla których warto korzystać z wynajmowania samochodów

  • Styczeń 10, 2019
  • Blog
pracownik wypożyczalni samochodowej oferujący luksusowe auto

Ilu jest kierowców – tyle jest marzeń o samochodzie idealnym. Ale… samochodu idealnego nie ma, co powszechnie niestety wiadomo. Są za to auta zbliżone do ideału i właśnie o takich, dostępnych między innymi w ofercie naszej wypożyczalni samochodów osobowych, dziś opowiemy. Kogo zatem stać na samochód prawie-idealny? Odpowiedź jest prosta – każdego. Tyle tylko, że droga do tego ideału nie zawsze jest tak oczywista. A najprostsza widzie przez… wypożyczalnię samochodów. Oto 3 powody, by skorzystać z jej usług.

1. Samochód z wypożyczalni – i nie obchodzi Cię nic poza uzupełnianiem zbiornika paliwa

Wyobraź sobie, że po latach poszukiwań wreszcie znalazłeś swój „ideał”. Stać cię na niego, tylko… Tak naprawdę to początek dużych wydatków. Bo i przegląd i ubezpieczenie, i wymiana olejów, koniecznie opony sezonowe i jeszcze pewnie kilka innych kwestii. Na przykład rdza – trudno z nią walczyć… Ale jeśli Twój samochód pochodzi z wypożyczalni, interesuje Cię tylko komfort jazdy. Proza życia właściciela samochodu pozostanie dla Ciebie obca.

2. Wynajmij luksusowy samochód, by spełnić niedościgłe marzenia

Toyota Auris z wypożyczalni aut widok z przoduNa początek mała dygresja o tym, jak producenci samochodów wychodzą naprzeciw marzeniom pasażerów. Świat dziecięcych wyobrażeń o aucie idealnym – to świat co najmniej zaskakujący. Udowadnia to co roku Toyota, która organizuje konkurs na samochód marzeń. Mogą w nim wziąć udział dzieci do piętnastego roku życia. A wymarzone dziecięce auta, to między innymi „Samochód – opiekunka dla dzieci”, potrafiący śpiewać kołysanki czy bawić się z dziećmi zapracowanych rodziców. Dzieci marzą też o samochodach sprzątających kosmos, pozwalających dotrzeć do wnętrza wulkanu czy przypominających drzewa. Co roku w konkursie bierze udział ponad pół miliona prac. Najbardziej jednak zaskakuje fakt, że Toyota później z tych niezwykłych prac korzysta szukając inspiracji przy tworzeniu swoich samochodów – to taka ciekawostka, która pokazuje, ile można wymagać do auta. Ponieważ wypożyczamy je dorosłym – znajdą w naszej ofercie samochody, na miarę ich potrzeb – luksusowe, drogie marki, za kierownicą który można się poczuć panem świata (powiedzmy, że to marzenie trochę większych chłopców…).

3. Szeroki wybór aut do wynajęcia

opel insygnia wynajęty z wypożyczalni autCiekawe, ile z tych bajkowych prac znalazło swoje odbicie w Toyotach dostępnych w naszej ofercie najmu? Do wyboru nasi klienci mają Toyoty: Yaris 1.3, Auris Hybryda, Avensis. Każdy z tych modeli odpowiada różnym potrzebom naszych Klientów. Toyota Yaris to auto typowo miejskie. Zwrotne, oszczędne, dynamiczne. Auris Hybryda to łączy w sobie wyjątkowy design z elastycznym napędem hybrydowym. Za to Avensis to zaawansowany system bezpieczeństwa i wydajny silnik. Ale… to nie jedyne samochody do wynajęcia. Opel Insignia 1.6 Turbo to idealne połączenie mocy i elegancji. Cechy charakterystyczne dostępnego w naszej wypożyczalni samochodów modelu, to dynamiczny i zarazem oszczędny silnik, komfortowe zawieszenie i bogate wyposażenie. Wygodną limuzyną w przyzwoitej cenie jest także Kia Optima 1.7 (do wyboru także model z panoramicznym dachem). Już pierwsze wrażenie jest pozytywne – dynamiczna linia, przestronne wnętrze i znakomite wyposażenie. I sprawia, że dla wielu może się stać samochodem ich marzeń.

A jak się jeździ idealnym autem – można przekonać się w jednym z naszych oddziałów – zapraszamy.

Back to top