Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Wynajem aut w Rzeszowie

We flocie wypożyczalni „Auto w 5 minut” zlokalizowanej w Rzeszowie, posiadamy samochody osobowe, busy, suv-y i ciągniki siodłowe. Pomoc i obsługa klientów w tym regionie kraju obejmuje całe województwo podkarpackie, a także rejony ościenne. W trosce o zadowolenie klienta staramy się o bezawaryjność naszych aut i dlatego oferujemy ich nowe modele. Z myślą zarówno o osobach młodych, jak i biznesmenach, rodzinach i firmach, zaopatrzyliśmy naszą wypożyczalnię w szeroką gamę pojazdów na każdą okazję oraz potrzebę.

W naszej ofercie znajduje się możliwość wypożyczenia krótkoterminowego, a także długoterminowego.

Dlaczego warto?

Do podstawowych świadczonych przez nas usług, które warto wymienić, należą:

 • przewozy osobowe na lotnisko Modlin i Okęcie,
 • dostarczanie aut we wskazane przez klienta miejsce,
 • oraz zapewnianie samochodu zastępczego po kolizji drogowej.

Zapewniamy ponadto dodatkowe ubezpieczenie, dzięki czemu w przypadku stłuczki nasz Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej, uproszczone procedury wynajmu, co przyczynia się do oszczędności Państwa czasu, a także konkurencyjne i korzystne ceny.

Wypożyczalnia dla każdego

Wśród marek samochodów, które wypożyczamy, znajdują się: BMW, Mercedesy, Toyoty, Peugeoty i wiele innych. Z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy samochody spełniające różne wymagania: z automatyczną skrzynią biegów dla osób, które są do niej przyzwyczajone i cenią sobie komfort jazdy, auta z instalacją LPG, co czyni podróżowanie ekonomicznym, busy czy suv-y dla rodzin, które planują wybrać się na wycieczkę za miasto oraz ciągniki siodłowe, niezbędne w transporcie towarów na dużą skalę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni.

Zarezerwuj auto już teraz

wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Opinie Klientów

 • Zawsze, gdy jestem służbowo w Rzeszowie, wynajmuję samochód do poruszania się po mieście. Znam kilka wypożyczalni, ale od kiedy skorzystałem z „Auto w 5 minut” korzystam tylko z ich usług. Duży wybór samochodów i niezawodna obsługa sprawiają, że mogę polecić tę wypożyczalnię. Solidne auta osobowe to mój najczęstszy wybór, ale każdy znajdzie coś dla siebie.

  Tomek, Białystok

 • Moja przygoda z tą wypożyczalnią zaczęła się niedawno, przy okazji wyjazdu na wakacje. Wynajęłam Toyotę Yaris, którą podróżowaliśmy rodzinnie. Autko dobrze się sprawdziło, automatyczna skrzynia biegów przekonała mnie ostatecznie. Samochód ma tyle funkcji i udogodnień, że nie sposób skorzystać ze wszystkich podczas jednego wyjazdu. Komfort jazdy jest duży, podróż mnie nie zmęczyła.

  Ania, Rzeszów

 • Auto w 5 minut przekonało mnie dużym wyborem samochodów. Wynajem zajmuje chwilę, samochód jest zawsze gotowy o ustalonej porze, a formalności trwają dosłownie chwilę. Korzystam przy okazji dalszych wyjazdów służbowych i spotkań z kontrahentami, ale też prywatnie. Nie ma limitu kilometrów, więc w ramach wynajmu można swobodnie podróżować.

  Maciek, Rzeszów

Kontakt z rzeszowskim oddziałem wypożyczalni

Adres:

Autow5min - oddział Rzeszów
ul. Bardowskiego 4 lok. 27
35-005 Rzeszów
Back to top